• یکشنبه 19 دی 1400 :: 02:23

استاندار اردبیل گفت: بانک اطلاعات نیازمندی‌های مناطق مختلف این استان به درخواست گروه‌های جهادی تهیه و برای رفع این نیازمندی‌ها از سوی جهادگران اقدام می‌شود.

سید حامد عاملی بانک اطلاعات

بانک اطلاعات نیازمندی‌های استان اردبیل تهیه می شود


سید حامد عاملی در نشستی با جهادگران استان اردبیل به برخی نیازمندی‌های اولویت‌دار از جمله آب برای مشارکت گروه‌های جهادی اشاره کرد و خواستار پیگیری این موضوع از سوی آنها شد.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی نیز می‌توانند با شناسایی ظرفیت‌های واگذاری کارهای خود با هدف رفع مشکلات مردم، این برنامه‌ها را به گروه‌های جهادی ارجاع دهند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مجمع مشورتی و هماهنگی گروه‌های جهادی با ادارات تشکیل می‌شود، اظهار کرد: این مجمع علاوه بر هماهنگی ارتباط بین دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های جهادی، در گسترش فرهنگ نوع‌دوستی و جهادی در جامعه نیز اثرگذار خواهند بود.

وی اضافه کرد: اقدام جهادی علاوه بر تامین نیازمندی‌های مردم در حوزه فرهنگ هم نیاز بوده و لازم است فعالیت‌های جهادی در این حوزه نیز با ورود برای تربیت جوانان و نوجوانان سوق داده شود.

عاملی بیان کرد: وجود فقر فرهنگی در برخی نقاط نباید مانع از تعلیم و تربیت جوانان و استفاده از استعدادهای نیروی انسانی شود و در این راستا تقویت جهادگری فرهنگی امری اجتناب ناپذیر است.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های خالصانه گروه‌های جهادی بسیج، ادامه این راه را در محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف استان اردبیل حائز اهمیت دانست و گفت: گره‌گشایی از کار دیگران، خدمت بی‌ریا و بدون چشم‌داشت در این برهه زمانی کار نادری است که در نیروهای جهادی دیده می‌شود.

۲ هزار گروه از استان اردبیل در سامانه اطلس جهادی ثبت شده است که در ۶۲ عرصه در راستای خدمت‌رسانی به مردم فعالیت می‌کنند.

بانک اطلاعات نیازمندی‌های استان اردبیل تهیه می‌شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا