• شنبه 25 دی 1400 :: 01:44

دروغ گفتن، شایعه‌پراکنی، هیجانات افسارگسیخته، فخر فروختن، زیرآب زنی، و…. از جمله اشتباهات مرگبار در محل‌کار به روایت فوربس است.

اشتباهات مرگبار در محل‌کار

اشتباهات مرگبار در محل‌کار


دروغ گفتن

بسیاری از اوقات، افراد می‌خواهند با دروغ، از خودشان یا بقیه محافظت کنند اما دروغ‌ها رشد می‌کنند و به سرعت گسترش می‌یابند و اگر کسی بفهمد که شما دروغ گفته‌اید راهی برای برگشت وجود ندارد. دروغ هر چقدر هم کوچک باشد، احترام به نفس شما را خدشه‌دار می‌کند.

شایعه‌پراکنی

شایعه‌پراکنی در باره کارهای ناشایست و بدبختی‌های دیگران اگر به گوش آن‌ها برسد، ممکن است به احساسات آن‌ها صدمه بزند. شایعه‌سازی باعث خواهد شد شما همیشه انسانی منفی و کینه‌توز به نظر بیایید.

اعلام این‌که از کارتان متنفر هستید

آخرین چیزی که هر کسی می‌خواهد سر کار بشنود این است که کسی درباره این‌که چقدر از کارش متنفر است شکایت می‌کند. چنین کاری باعث خواهد شد شما به عنوان فردی منفی به نظر بیایید و در نتیجه روحیه تیمی کاهش خواهد یافت.

هیجانات افسارگسیخته

مثال‌های زیادی وجود دارند که در آن‌ها افراد سر کار وسایل شان را پرتاب می‌کنند، فریاد می‌کشند و افراد دیگر را به گریه می‌اندازند. این‌ها همه نمونه‌هایی از هیجانات افسارگسیخته است. این نوع هیجانات هوش احساسی پایین را نشان می‌دهد و باعث می‌شود افراد دارای این ویژگی به راحتی اخراج شوند.

از کار فرد دیگری اعتبار کسب کردن

همه ما وقتی متوجه می‌شویم که کسی ایده ما را دزدیده است، احساس ناراحتی می‌کنیم. از کار فرد دیگری اعتبار کسب کردن باعث می‌شود که دیگران فکر کنند شما هیچ کاری را به طور معین خودتان انجام نداده‌اید.

فخر فروختن

انجام کارهای بزرگ بدون فخر فروختن درباره آن‌ها نشان‌دهنده یک روحیه قوی است و نشان می‌دهد که موفقیت برای شما غیرمعمول نیست.

زیرآب زنی

این عنوان خود بیانگر همه چیز است. یکی از معمول‌ترین حالت‌های از پشت خنجر زدن این است که برای این که مشکلی را حل کنید زیرآب کسی را بزنید.

خوردن غذاهای بودار

ممکن است این مسئله کوچک به نظر بیاید اما غذای بودار شما حواس افراد را پرت می‌کند. ناهار پرادویه شما به همه می‌گوید که هیچ چیز برای شما اهمیتی ندارد حتی زمانی که خودتان مسببش هستید.

پل‌های پشت سر را خراب کردن

بسیاری از کارها حول افرادی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید و ارتباطاتی که می‌سازید، می‌چرخد. انداختن یک بمب اتمی در هر نوع ارتباط حرفه‌ای، یک اشتباه بزرگ است.

اشتباهات مرگبار در محل‌کار

اشتباهات مرگبار در محل‌کار به روایت فوربسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا