• سه‌شنبه 28 دی 1400 :: 01:18

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از افزایش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.

کارخانه شهرک صنعتی

افزایش سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی اردبیل


محمد اهلی گفت:سال گذشته ۱۸۸ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده که این آمار یک رکورد برای صنعتی استان محسوب می‌شود.

وی اظهار کرد: در سال‌های گذشته ۳۴ هکتار زمین صنعتی به متقاضیان برای سرمایه‌گذاری واگذار شده بود که هم اکنون این آمار به ۶۷ هکتار افزایش یافته و میزان کل قراردادهای این شرکت هم با سرمایه‌گذاران به بیش از یک هزار و ۴۷۰ قرارداد واگذاری زمین رسیده است.

اهلی ادامه داد: از میان ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی استان در ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی امکان واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران وجود دارد و عملیات آماده‌سازی زمین برای واگذاری به سرمایه گذاران در ۲ ناحیه صنعتی دیگر نیز آغاز شده است

وی بابیان اینکه با تلاش مدیران شرکت خدماتی شهرک های صنعتی اردبیل معابر و راه های دسترسی این ۲ شهرک برف‌روبی و بازگشایی شده است، افزود:طی چند روز گذشته شاهد بارش برف شدیدی در استان هستیم که در کنار خیر و برکات این رحمت الهی، برخی مشکلات را در راه های دسترسی شهرک های صنعتی شاهد بودیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: به محض بارش برف، کمیته بحران در شرکت شهرک های صنعتی تشکیل و اقدامات لازم در جهت بازگشایی معابر آغاز شد.

اهلی با بیان اینکه برف‌روبی و بازگشایی معابر شهرک های صنعتی برف گیر استان با سرعت بسیار مناسبی به انجام رسید افزود: با بازگشایی راه‌های دسترسی، امکان عبور و مرور وسایل نقلیه و کارگران واحدهای تولیدی در اکثر شهرک های صنعتی میسر شده و چرخ تولید واحدهای صنعتی در حال فعالیت می باشد.

استان اردبیل دارای ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی است.


منطقه صنعتی

افزایش سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا