• دوشنبه 03 بهمن 1401 :: 03:02

اگر برایتان این سوال پیش آمد که خرید ممبر تلگرام کار درستی است یا خیر؟ باید بگویم که جواب این سوال کاملاً به استراتژی شما در راه رونق کسب و کارتان و رسیدن به هدفتان بستگی دارد.

R13K 90

خرید ممبر تلگرام یکی دیگر از دغدغه افرادی می باشد که از فضای مجازی برای ایجاد کسب و کار خود استفاده می کنند. امروزه که همه چیز به سمت آنلاین شدن پیش می رود ایجاد کسب و کار و رونق بخشیدن به آن اهمیت زیادی دارد.

خرید ممبر تلگرام چیست ؟

در تلگرام هم مانند هر شبکه اجتماعی دیگری سیستمی وجود دارد که افرادی که به صفحات و مطالب شما علاقه مند هستند بتوانند صفحه شما را دنبال کنند. به این دنبال کنندگان در تلگرام ممبر می گویند. در اینستاگرام این دنبال کنندگان فالوور می گویند. در تلگرام  به جایی که شما مطالب خود را به اشتراک می گذارید کانال یا گروه می گویند. پس در نتیجه ممبرها افرادی هستند که در گروه یا کانال شما عضو باشند. خرید ممبر تلگرام یکی از راه های جذب ممبر بیشتر می باشد.

در تلگرام نوعی محدودیت وجود دارد و افراد نمی توانند در بیشتر از 500 کانال یا گروه عضو باشند. این در حالی است که در اینستاگرام و یا حتی توئیتر چنین محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید هر تعداد پیجی که مایل هستید را دنبال کنید.

در تلگرام ممبرهای هر گروه یا کانال توانایی هایی نیز دارند مثلاً یک کانال یا گروه در تلگرام می تواند دارای چند ادمین یا مدیر باشد. اما چنین توانایی ای برای اینستاگرام وجود ندارد و دنبال کنندگان فقط از مطالب شما بازدید می کنند و با لایک یا کامنت با شما در تعامل هستند.

در برخی از گروه های تلگرام اعضا می توانند با هم در ارتباط  باشند و باهم صحبت کنند در حالی که اینستاگرام از چنین مزیتی نیز محروم می باشد.

حال به خوبی درک می کنیم که چرا به ممبرهای تلگرام دنبال کننده یا فالوور نمی گویند. زیرا این افراد فقط شما را دنبال نمی کنند. در اصل تلگرام به این صورت نیست که یک نفر صحبت کند و دیگران نهایتاً با لایک و کامنت نظر خود را بیان کنند. در تگرام ممبرها مشارکت بیشتری با شما خواهند داشت.

انواع ممبر تلگرام

حال که با معنی ممبر آشنا شدید حتماً به طور کامل به اهمیت افزایش و خرید ممبر تلگرام پی برده اید. برای افزایش ممبر راه های زیادی وجود دارد. ممبرهای تلگرام دارای انواع مختلفی می باشند که در ادامه در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

·         ممبر واقعی یا نرمال

وقتی که در گروه یا کانالی مطالب مفید و جذابی قرار بگیرد اعضای آن گروه دوستان و اطرافیان خود را به گروه یا کانال دعوت خواهند کرد. خرید ممبر واقعی در این موارد ممکن است اعضا مطالب را برای دیگر دوستان خود بفرستند و خود شخص بخاطر جذابیت و مفید بودن مطلب شماست که تمایل پیدا می کند به گروه یا کانال شما بپیوند. در این صورت ممبرهایتان به صورت واقعی و بدون هیچ گونه تبلیغی به گروه یا کانال شما پیوسته اند. این بهترین نوع ممبرگیری می باشد. این نوع ممبرها بیشترین تاثیر و تعامل را را گروه یا کانال شما خواهند داشت. پس اگر مطالب گروه شما خوب و کاربردی باشد ممبرهای فعالی به گروه شما اضافه خواهد کرد.

·         ممبر اد اجباری

در گروه های تلگرامی این امکان وجود خواهد داشت که اعضا با انگیزه های مختلفی مانند دریافت پول یا امکان چت اعضای دیگر گروه ها را به گروه شما اضافه کنند. این ممبرهای جدید به تمایل خود به گروه شما اضافه نشده اند. این اعضای جدید ممکن است به مطالب شما هیچ علاقه ای نداشته باشند و با گروه شما هیچ ارتباط موثر یا تعاملی برقرار نخواهند کرد.

·         ممبرگیری از طریق تبلیغ در دیگر کانال ها و گروه ها

از طریق ارتباط برقرار کردن با مدیر دیگر کانال ها و گروه های تلگرامی نیز می توانیم اقدام به ممبرگیری کرد. با پرداخت هزینه و یا اقداماتی متقابل مدیران گروه های دیگر گروه یا کانال شما را در گروه خود تبلیغ خواهند کرد. در این صورت ممبرهای علاقه مند به گروه یا کانال شما سرازیر خواهند شد.

·         ممبرگیری از طریق خرید ممبر تلگرام

به غیر از راه هایی که گفتیم و دیگر راه های دیگر، خرید ممبر تلگرام نیز راهی برای افزایش ممبر در گروه یا کانال شما می باشد. این راه خواهان زیادی به تازگی پیدا کرده است که دارای مزایای زیادی می باشد. در ادامه این مزیت ها را بیان خواهیم کرد.

مزایای خرید ممبر تلگرام

در این قسمت از مقاله قصد داریم در مورد مزایای خرید ممبر تلگرام صحبت کنیم.

·         قیمت پایین

از اولین مزایای خرید ممبر تلگرام قیمت پایین و ارزان بودن این خرید می باشد. این هزینه اندک بخصوص در اوایل راه انداختن فعالیت خود که بودجه چندانی در میان نیست به رشد شما کمک بسیاری خواهد کرد.

·         جذب اعتبار بیشتر مخاطبان و مشتریان

شما با خرید ممبر تلگرام با هزینه ای اندک می توانید کانال خود را معتبرتر نشان دهید و این در عرصه رقابت بسیار دارای اهمیت می باشد. در این صورت ممبر واقعی بیشتر جذب می کنید و راه رشد خود را با سرعت بیشتری طی خواهید کرد.

·         فروش بیشتر

افزایش اعتبار که منجر به افزایش ممبر حقیقی خواهد در آخر به افزایش مشتری واقعی و رونق کسب و کار شما منتهی خواهد شد.

معایب خرید ممبر تلگرام

در کنار مزیت هایی که برای خرید ممبر تلگرام برشمردیم لازم است به معایب چنین خریدی نیز اشاره کنیم تا شما را به گونه درستی راهنمایی کرده باشیم.

یکی از معایب خرید ممبر تلگرام که خود به نوعی مزیت محسوب می شود حذف شدن برخی از ممبرها توسط خود تلگرام می باشد.

حال چرا می گوییم این که مزیت محسوب می شود؟

در این صورت تلگرام خود به خود ممبرهای فیک شما را پاک خواهد کرد. در این صورت ممبرهای واقعی شما از ممبرهای فیکتان جدا می شوند و در صورت حذف ممبرهای فیک اعضای فعال و واقعی در کانال یا گروه شما باقی خواهند ماند. این اعضا تعامل درست و خوبی با گروه شما برقرار خواهند کرد.

خرید ممبر فیک

خرید ممبر تلگرام آری یا خیر؟

اگر برایتان این سوال پیش آمد که خرید ممبر تلگرام کار درستی است یا خیر؟ باید بگویم که جواب این سوال کاملاً به استراتژی شما در راه رونق کسب و کارتان و رسیدن به هدفتان بستگی دارد. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که خرید ممبر تلگرام بدون اینکه محتوای جذاب و مفیدی تولید کنید برای شما هیچ سودی ندارد. پس تولید محتوای درست و کاربردی اولین قدم در جهت رسیدن شما به هدفتان می باشد.

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا