• پنج‌شنبه 06 بهمن 1401 :: 12:59

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: این شرکت آمادگی کامل تامین سوخت در شرایط بحرانی را دارد و برف و یخبندان هم نمی تواند در سوخت رسانی به مناطق صعب العبور وقفه ایجاد کند.

سوخت رسانی شبانه روزی به مناطق برفی و یخبندان
به گزارش اعتبارنوین، سید حجت مدنی گفت: با توجه به برنامه ریزی و آمادگی قبلی و در پی بروز سرما و بارش برف و یخبندان در استان اردبیل، ذخیره سازی و توزیع سوخت به ویژه در روستاهای سخت گذر به طور مطلوب در حال اجراست.

سید حجت مدنی ضمن اشاره به سوخت رسانی مستمر به نقاط مختلف استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی و آمادگی قبلی و در پی بروز سرما و بارش برف و یخبندان در استان اردبیل، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده های نفتی و همچنین تامین، ذخیره سازی و توزیع سوخت فروشندگی ها به ویژه در روستاهای سخت گذر به طور مطلوب در حال اجراست.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به بارش برف مستمر از روز گذشته در نقاط مختلف استان گفت: این شرکت آمادگی کامل تامین سوخت در شرایط بحرانی را دارد و برف و یخبندان هم نمی تواند در سوخت رسانی به مناطق صعب العبور وقفه ایجاد کند.

وی تصریح کرد: روزانه بالغ بر 3 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در منطقه اردبیل توزیع می شود و در حال حاضر تمام ظرفیت ناوگان حمل و نقل زمینی منطقه مازاد بر خط لوله نفت کار جابجایی و توزیع سوخت را انجام میدهد.

مدنی ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به ویژه کارکنان عملیاتی انبارهای نفت منطقه افزود: این شرکت تلاش می‌کند تا با خدمت‌رسانی مناسب و به موقع به مردم، تامین سوخت مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم کند و همه تمهیدات لازم برای تامین سوخت مناطق مختلف استان اندیشیده شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: عملیات سوخت‌رسانی به همه روستاهای صعب‌العبور در نیمه اول سال انجام شده و سوخترسانی به روستاهای سخت گذر با قوت تمام ادامه دارد و سهمیه زمستان خانوارهای مصرف کننده نفت سفید در کارت بانکی سرپرست خانوارها شارز شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا