• پنج‌شنبه 09 آذر 1402 :: 06:20

برندهای لوله سفید با توجه به کیفیت مواد اولیه، روش تولید و به روز بودن ماشین آلات قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. در این مقاله سعی داریم 5 برند برتر لوله سفید را به شما معرفی کنیم.

بهترین برند لوله سفید

با توجه به اینکه در ساختمان ها لوله کشی آب به صورت توکار انجام می شود، انتخاب یک برند با کیفیت لوله سفید و اتصالات بسیار ضروری است. در ایران تولیدکنندگان زیادی اقدام به ساخت و توزیع برندهای مختلف انواع لوله تک لایه، سه لایه و پنج لایه می کنند. هر کدام از این برندهای لوله سفید با توجه به کیفیت مواد اولیه، روش تولید و به روز بودن ماشین آلات قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. در این مقاله سعی داریم 5 برند برتر لوله سفید را به شما معرفی کنیم.

  1. یزدبسپار

یزد بسپار در سال 1355 فعالیت خود را در به عنوان یک برند لوله سفید و لوله و اتصالات پلیمری آغاز کرد. در طول سال‌ها، این شرکت به یک پیشگام تبدیل شد و به این امتیاز دست یافت که برای اولین بار با استاندارد ملی ایران 1-13822 برای لوله‌ها و اتصالات فاضلاب فشاری در سال 1990 مطابقت داشت – شناختی که تا به امروز ادامه دارد.

خط تولید یزدبسپار با بیش از 131 نوع برای مصرف آب آشامیدنی و 158 نوع لوله و اتصالات فاضلاب پلیمری کم صدا و کند سوز، کاربردهای متنوعی مانند شبکه های آبرسانی، دفع فاضلاب، سیستم های تهویه و لوله های گرمایش زیرزمینی را برآورده می کند. . همچنین این شرکت با تولید 141 نوع لوله و اتصالات پنج لایه مطابق با استاندارد ملی ایران و استاندارد DIN آلمان، حضوری چشمگیر در بازارهای جهانی به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان استثنایی خود را به ثبت رسانده است.

در هسته اصلی فلسفه تولید محصولات شرکت یزد بسپار تعهد استوار به مشتری مداری است. این رویکرد تحسین بسیاری از مهندسان و پیمانکاران را به خود جلب کرده است که منجر به کسب گواهینامه ISO 10004 برای رضایت فوق‌العاده مشتریان شده است. شایان ذکر است، این شرکت 10 سال ضمانت بیمه برای محصولات خود ارائه می دهد و در صورت نصب صحیح، 50 سال ضمانت اضافی ارائه می دهد که نشان از اعتماد بی دریغ یزد بسپار به دوام و عملکرد محصولات خود دارد.

  1. لوله آذین

شرکت آذین لوله سپاهان به عنوان نامی مطرح در عرصه لوله و اتصالات پلی پروپیلن در ایران مطرح است. این برند لوله سفید در کنار نیوپایپ و نیوفلکس به عنوان زیرمجموعه شرکت خوشنام گیتی پسند اصفهان فعالیت می کند. خط تولید لوله آذین شامل مجموعه متنوعی از لوله ها و اتصالات پلی پروپیلن (PP-RC) است که به دو دسته لوله های یک لایه و سه لایه تقسیم می شوند و در دو رنگ سبز و سفید موجود می باشند. این محصولات هم بازارهای داخلی و هم بازارهای بین المللی را مورد توجه قرار می دهند.

محصولات باکیفیت آذین لوله سپاهان حاصل ادغام دانش و ماشین آلات پیشرفته است. این تعهد به تعالی تأییدیه ها و استانداردهای متعددی را برای این شرکت به ارمغان آورده است. از جمله خلاقیت های قابل توجه آن می توان به لوله های سه لایه اشاره کرد که نشان دهنده یک جهش به جلو در مقایسه با همتایان تک لایه خود است. این لوله ها دارای ویژگی های متمایزی مانند کاهش ضریب انبساط طولی، نفوذ ناپذیری در برابر اکسیژن و نفوذ نور، طول عمر طولانی و ظاهر بدون تغییر در هنگام انتقال آب گرم هستند. این ویژگی ها آنها را به عنوان اجزای جدایی ناپذیر در صنعت لوله کشی آب گرم قرار می دهد.

شایان ذکر است، این برند لوله سفید دارای تمایز به عنوان تنها شرکت دارای گواهی سلامت از انگلستان، گواهی ISO از آلمان، و گواهینامه هایی است که مطابقت محصول با استانداردهای اتحادیه اروپا و روسیه را تایید می کند. این افتخارات گواهی بر کیفیت و کارایی برتر لوله و اتصالات پلی پروپیلن شرکت آذین لوله سپاهان می باشد.

لوله سفید

  1. سوپرپایپ

در سال 1976، سوپرپایپ وارد عرصه تولید لوله و اتصالات در منطقه آزاد قشم شد و با اصل راهنمای خود، «ما همیشه آغازگر هستیم»، تحولی دگرگون در صنعت ایجاد کرد. این شرکت در ابتدا با تمرکز بر لوله‌های پنج لایه یکپارچه، به سرعت موفق شد. این برند لوله سفید تاکید زیادی بر انتخاب دقیق مواد خام دارد و آنها را از اروپا تحت معیارهای دقیق وارد می کند. تمامی محصولات سوپرپایپ دارای مجوز معتبر از شرکت آلمانی Euporno هستند که در سطح جهانی به عنوان مبتکر فناوری لوله پنج لایه شناخته شده است. کیفیت استثنایی سوپرپایپ، این شرکت را به عنوان اولین و تنها نهاد غیر اروپایی دارنده گواهینامه فنی اتحادیه اروپا در حوزه سیستم های لوله کشی +2 قرار داده است.

در صنعت لوله و ساخت و ساز، Superpipe International به عنوان یک شرکت متمایز شناخته شده برای محصولات ممتاز و نمونه خود متمایز است. طیف محصولات Superpipe شامل چهار نوع سیستم لوله کشی است: “سیستم نصب سوپرفیکس”، “سیستم فاضلاب Super Drain V با دریچه های مختلف”، “سیستم لوله کشی Superpipe +2” و “سیستم گرمایش از کف سوپرپایپ”.

  • سیستم نصب تسهیلات سوپرفیکس: معرفی یک رویکرد جدید برای نصب تسهیلات.
  • سیستم لوله کشی Superpipe +2: برای لوله کشی آب سرد و گرم، رادیاتورهای ساختمان و دارای شیر ورودی واحدهای ساختمان (supervalve) و رایزر سیستم Superpipe طراحی شده است.
  • سیستم گرمایش از کف سوپرپایپ: یک راه حل مدرن گرمایشی با خدمات فنی، مهندسی، اجرایی و نظارتی.

هر سیستم با لوازم جانبی ضروری مانند لوله‌ها، بست‌ها، صفحات دیواری و غیره همراه است که با خدمات فنی، عملیاتی و نظارتی تکمیل می‌شود. علاوه بر این، سوپرپایپ پمپ های Wilo و ابزار Rothenberger را به عنوان بخشی از محصولات خود ارائه می دهد.

  1. نیوپایپ

نیوپایپ یک برند لوله سفید معتبر از زیرمجموعه های گیتی پسند است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته تولید می شوند، به عنوان یکی از برندهای برجسته و شناخته شده در حوزه لوله ها و اتصالات پنج لایه سفید شناخته شده اند. از ویژگی های کلیدی لوله و اتصالات پنج لایه سفید نیوپایپ می توان به استحکام بالا، انعطاف پذیری در برابر فشار و دمای بالا تا 90 درجه، حداقل افت فشار، ایمنی، بهداشت و قیمت مناسب اشاره کرد.

فهرست گسترده گواهینامه ها و استانداردها، از جمله تاییدیه های فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و سازمان استاندارد، ISO 9001:2015 و BS OHSAS 1881:2007، بر کیفیت استثنایی محصولات نیوپایپ تاکید می کند. این محصولات که به طور گسترده در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، در سیستم های انتقال آب، رایزرها، دستگاه های سرمایش و گرمایش، لوله های آب سرد و گرم و همچنین سیستم های گرمایش از کف و تهویه کاربرد دارند.

کلیه انواع لوله و اتصالات پرس پنج لایه سفید به همراه اتصالات پنج لایه و دستگاه پرس لوله مربوطه شامل کوپلینگ و اتصالات پرس مخصوص طراحی شده با 5 سال گارانتی شرکتی و 10 سال بیمه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات نیوپایپ می توانید با فروشگاه بزرگ کیان پایپ تماس بگیرید.

  1. لوله فرشید (رویال پایپ)

شرکت تولیدی فرشید در سال 1357 تاسیس شد و در ابتدا بر روی تهیه و تامین قطعات پلیمری تخصصی صنایع کشور به ویژه نساجی تمرکز داشت. این شرکت در سال 1359 فعالیت گسترده ای را آغاز کرد. در سال 1377، به دنبال تحقیقات و اکتشافات کامل در زمینه لوله پلیمری و فناوری اتصالات، همراه با ارزیابی توانمندی های تخصصی، این کارخانه با معرفی خط تولید این نوع لوله و اتصالات زیر مجموعه، فعالیت های خود را متنوع کرد. برند مارک فرشید (رویال پایپ).

شرکت تولیدی فرشید با نزدیک به سه دهه تجربه در فرآیندهای پلیمری و تزریق پلاستیک، ماشین‌آلات مدرن تولید لوله و اتصالات و بهره‌گیری از آزمایشگاهی مجهز، با پشتیبانی پرسنل مجرب و ماهر، به‌طور مداوم محصولاتی با کیفیت بالا تولید می‌کند. استانداردها تعهد این شرکت به تعالی باعث شناخته شدن آن در بازارهای داخلی شده و خود را به عنوان یک نهاد معتبر در صنعت تثبیت کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا