• دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 :: 12:05

این زن با اشاره به اینکه از شوهرم طلاق گرفته و زن بردارشوهرم شدم، می گوید: او همیشه به من فیلم مبتذل نشان می داد و مجبورم می کرد با او فیلم ببینم.

برادر شوهرم فیلم های مبتذل به من نشان می داد

زن 39  ساله با بیان این که فقط 5 ماه از ازدواج دومم می گذرد اما آن قدر سختی کشیده ام که این روزها برایم دهها سال گذشته است،گفت: 19 سال بیشتر نداشتم که با پسر یکی از دوستان خانوادگی پدرم ازدواج کردم. آن زمان پدرم تعمیرگاه داشت و افراد زیادی به منزل ما رفت و آمد می کردند به همین خاطر هم پدرم به همه دوستانش اعتماد می کرد.

زندگی مشترک من و «پویا»درحالی آغاز شد که خیلی زود فهمیدم او به مواد مخدر اعتیاد دارد و سرکار هم نمی رفت. در اوایل زندگی پدر «پویا»مخارج ما را می پرداخت اما چند ماه بعد او هم کمک های مالی اش را قطع کرد. در این شرایط همسرم دوستان معتادش را به منزل دعوت می کرد تا این گونه از مواد مخدر آن ها استفاده کند ولی مقدار مصرف او به حدی بود که حتی پولی برای خرید مایحتاج روزانه هم نداشتیم. به همین خاطر من سرکار می رفتم ولی او همه درآمدم را صرف خرید مواد مخدر می کرد و اگر پولی به او نمی دادم به شدت کتکم می زد!

کار به جایی رسید که او برای تامین هزینه های اعتیادش لوازم منزل را می فروخت و مرا نیز به خاطر باردارنشدنم سرزنش می کرد. آن قدر تحقیر شدم تا این که خانواده اش از طریق اهدای اسپرم، مرا وادار کردند تا باردار شوم.

بالاخره بعد از مدتی دوقلو باردار شدم. آن ها تصور می کردند در صورتی که من فرزندی به دنیا بیاورم،«پویا»هم اعتیادش را ترک می کند و پای‎بند زندگی اش می شود اما بعد از تولد فرزندانم او نه تنها مواد مخدر را ترک نکرد بلکه به کارتن خوابی تبدیل شد که وضعیت اسفباری داشت.

در این شرایط به ناچار از او طلاق گرفتم تا فرزندانم روزهای تلخ را تجربه نکنند ولی برادرشوهرم اجازه نمی داد فرزندانم را با خودم بیرون ببرم! خانواده اش هم از ترس این که نوه هایشان زیر دست ناپدری بزرگ نشوند مرا در خانه حبس می کردند و آزارم می دادند تا حدی که «پیمان»(برادر شوهرم) دوقلوها را با خودش می برد و چند روز مرا از دیدار آن ها منع می کرد؛ به گونه ای که به گریه و التماس می افتادم و بالاخره او با شرط و شروطی فرزندانم را به خانه باز می گرداند.

خانواده«پویا» مرا مجبور کردند تا با «پیمان» ازدواج کنم. من هم برای فرار از آزار و اذیت های آنان،چاره ای جز ازدواج پیدا نکردم و بدین ترتیب به عقد«پیمان»درآمدم ولی این آزار و اذیت ها پایانی نداشت. او تصاویر زشت و زننده ای از زنان غریبه ای را که با آنان رابطه داشت به من نشان می داد و وادارم می کرد تا مانند آن ها رفتار کنم و یا مانند آن ها لباس بپوشم! به همین خاطر به انواع بیماری های مختلف مبتلا شدم ولی باز هم پیمان همچنان به رفتارهای زشت خود ادامه می دهد. اکنون که فقط 4 ماه از ازدواجم با او گذشته است گویی 40 سال رنج و سختی را تحمل کرده ام.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا