• سه‌شنبه 16 فروردین 1401 :: 12:04

استاندار اردبیل گفت: در نیمه دوم سال گذشته، ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت توسعه عمرانی و اقتصادی استان اردبیل جذب و پروژه‌های مهم عمرانی فعال شد که ۹۵۰ میلیارد تومان از این اعتبار، نقدی بود.

پول و اسکناس

جذب ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت توسعه اردبیل


سیدحامد عاملی در نشست با کارکنان استانداری و تشریح برنامه‌های کاری سال جدید اظهار کرد: در نیمه دوم سال گذشته، ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت توسعه عمرانی و اقتصادی استان اردبیل جذب و پروژه‌های مهم عمرانی فعال شد که ۹۵۰ میلیارد تومان از این اعتبار، نقدی بود و تأثیر زیادی در پیشرفت پروژه‌ها داشت.

وی افزود: هم‌چنین ۱۵۰ میلیارد تومان نیز به پروژه راه‌آهن اردبیل تزریق شد که امیدواریم با تزریق این میزان اعتبار، اجرای نقاط گلوگاهی پروژه راه‌آهن شتاب گیرد.

استاندار اردبیل ادامه داد: تلاش برای اجرای زیرساخت‌های دیگر ارتباطی از جمله بزرگراه شمال – جنوب و توسعه زیرساخت‌های خدماتی از جمله آب، گاز و برق از دیگر برنامه‌های استان اردبیل است که تحقق آن همکاری متولیان امر و کارکنان دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد.

ضرورت استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ارتقای وضعیت اقتصادی استان اردبیل

عاملی بیان کرد: بهبود وضعیت نامناسب استان اردبیل در زمینه شاخص‌های اقتصادی و توسعه، نیازمند اقدامات تحول‌آفرین در استان بوده که این اقدامات با هم‌گامی بیش از پیش کارکنان دستگاه‌های اجرایی سرعت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: آینده فرزندان استان اردبیل در گرو برنامه‌ریزی و اقدامات توسعه‌گرایانه بوده که باید در این راستا همگی با استفاده از ظرفیت‌های موجود استان برای ارتقای وضعیت اقتصادی و ثروت عمومی استان تلاش نماییم.

استاندار اردبیل گفت: همه کارکنان و مسؤولان فارغ از سلیقه‌های فکری در حفظ عزت و ارتقای وضعیت اقتصادی مردم نظر مشترکی دارند که حمایت‌ها و همکاری‌های آن‌ها جهت اجرای برنامه‌های اقتصادی استان اردبیل که برای ۴ سال تدوین شده، یک ضرورت است.


سید حامد عاملی

جذب ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت توسعه اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا