• دوشنبه 01 شهریور 1400 :: 11:45

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در پیامی خطاب به کارکنان این وزارتخانه با آنها خداحافظی کرد.

مسکن شهر

 

محمد اسلامی در پیامی خطاب به کارکنان این وزارتخانه با آنها خداحافظی کرد.

متن پیام اسلامی به این شرح است:

بسمه تعالی

السلام علیک یا اباعبدالله

برادران و خواهران گرامی، همکاران محترم، خانواده بزرگ راه و شهرسازی

سلام علیکم

یکی از موهبت‌های بزرگ برای هر خدمتگزار، فرصتی است که برای خدمت به مردم شریف ایران اسلامی فراهم می‌شود. فرصتی که در عین حال متضمن مسئولیتی خطیر نیز است.

اینجانب نیز مفتخرم که برای یک دوره توفیق خدمت به ملت شریف ایران به عنوان وزیر راه و شهرسازی نصیبم شد و امیدوارم توانسته باشم در این مدت منشأ اثرات خیر بوده باشم.

بنده در شرایطی این مسئولیت را پذیرفتم که وزارت راه و شهرسازی از ابعاد مختلف درگیر چالش‌های مختلفی شده بود. یکی از این چالش‌ها، حاشیه‌های پدید آمده با توجه به روش‌های پیشبرد امور در گذشته بود که علی رغم تلاش‌های همکارانم موجب ایجاد ذهنیت کم کاری در این مجموعه بویژه پروژه‌هایی مانند مسکن مهر شده بود.

چالش دیگر مشکلات ناشی از تحریم‌های همه جانبه استکبار جهانی و تنگناهای اعتباری بود که به مثابه یک مانع اساسی عمل می‌کرد. چالش دیگر در خصوص مسائل حقوق و دستمزد و رفاهیات کارکنان خدوم بود.

برای مواجهه با چالش‌های فوق در وهله نخست تلاش شد تا با ارائه چهره‌ای فنی- مهندسی و اجرایی و پرهیز از حواشی و دست اندازها دستاوردهای همکاران پر تلاشم در حوزه‌های مختلف وزارتخانه به عینیت برسند.

به ویژه پیگیری برای تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر و طراحی و راه اندازی پروژه اقدام ملی مسکن در راستای تعهدات تأمین مسکن از دستور کارهای اصلی این دوره بود.

از سوی دیگر تلاش شد تا با ایجاد تعامل مؤثر با ایجاد مثلث همکاری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و پیمانکاران خدوم وزارتخانه در عین افزایش تخصیص اعتبارات سرعت اجرای پروژه‌های ملی را تسریع کنیم.

توجه به دیپلماسی در صنعت حمل و نقل به ویژه در ارتباط با همسایگان و تلاش برای تکمیل کریدورهای ترانزیت از جمله اقداماتی بود که ماحصل آنها نتیجه کار تیمی کلیه همکاران شریف بنده در مجموعه گسترده راه و شهرسازی بوده است.

همکاران ارجمندم

یکی از مهمترین دغدغه‌های اینجانب در این دوران، انجام تعهداتم نسبت به مطالبات شما و افزایش توان اقتصادی همکاران و کاهش دغدغه خانواده‌های محترمتان بوده است.

به همین منظور با بهره‌مندی از تیم مدیریتی کارآمد امیدوارم توانسته باشم، بخشی از مطالبات شما را با توجه به امکانات در دسترس و مقدور پاسخگو باشم. در همین ارتباط تلاش شد تا با دریافت مجوزهای مختلف به افزایش سطح دریافتی کارکنان و اعمال عدالت در پرداخت حقوق کمک‌های اساسی شود.

در نهایت هر چند میان آنچه از کمال مطلوب در ذهن دارم با آنچه که محقق شد فاصله بسیاری را احساس می‌کنم، لیکن خدا را شاهد می‌گیرم که نهایت تلاشم را با توجه به مقدورات، امکانات و فرصت‌ها به عمل آوردم و در مسیر عمل به مسئولیت از چیزی فروگذار نبودم.

امیدوارم آنچه که خالصانه انجام دادم مرضی حضرت حق جل جلاله، مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران و شما همکاران ارجمند در تمام مراتب اداری در ستاد و صف باشد.

برادرتان را حلال کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا