• یکشنبه 06 اسفند 1402 :: 11:27

سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان خودرو که ثبت نام کرده است، اطلاعیه ای صادر کردو

اطلاعیه سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان

کلیک کنید: مطللبی که هر ثبت نام کننده خودرو باید بداند


متقاضیان سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی (با نوبت تحویل زمستان ۱۴۰۲) می توانند از طرح تبدیل اختیاری محصولات شرکت بهمن وتور استفاده کنند.

در راستای جلب رضایت متقاضیان محصولات شرکت بهمن موتور، به اطلاع آن دسته از متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان ۱۴۰۲ می رساند: امکان تبدیل اختیاری محصولات فیدلیتی و دیگنیتی با محصولات سایر شرکت های تولیدی به شرح مندرج در جدول ذیل، از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ الی چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ در سامانه سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی به آدرس اینترنتی https://www.esalecar.ir آغاز خواهد شد.

ساز و کار تبدیل اختیاری خودرو در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی :

• در ابتدا متقاضی می بایست به صفحه جزئیات سفارش مراجعه و نسبت به انتخاب گزینه لغو سفارش خود اقدام نموده تا خودرو قبلی حذف گردد.

• پس از لغو سفارش محصول قبلی توسط متقاضیان، امکان انتخاب یک محصول از سبد محصولات اعلامی در سایت برای ایشان، میسر می باشد.

• بدیهی است با توجه به ظرفیت محدود برخی از محصولات، در صورت تکمیل ظرفیت آن محصول، متقاضیان می بایست نسبت به انتخاب محصول دیگر از محصولات عرضه شده اقدام نمایند..

امکان تبدیل دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی با محصولات زیر فراهم شده است :

piD16pUnMja4

نکات مهم :

• در صورت لغو سفارش و عدم انتخاب محصول جدید، پس از پایان مهلت ثبت نام، سفارش متقاضی به محصول قبلی بازگردانی می گردد.

• پس از مشارکت متقاضیان در طرح تبدیل اختیاری و فراخوان توسط خودروساز، در صورت عدم تکمیل وجه توسط ایشان در زمان مقرر برای محصول جدید، به منزله انصراف از طرح تلقی می گردد و متقاضی از اولویت بندی خودرو داخلی در سامانه یکپارچه حذف میگردد.

زمان بندی طرح :

از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ الی چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ مدت ۳ روز امکان تبدیل اختیاری محصولات فوق برای متقاضیان باقیمانده محصولات بهمن موتور از لیست انتظار مشتریان نوبت زمستان ۱۴۰۲ فراهم بوده و پس از اطلاع رسانی توسط خودروساز محصول جدید، امکان ثبت نام و تکمیل وجه به مدت هفت روز می باشد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا